Aktualności

Szanowni Państwo,

Nagrody zostały rozdane. Gratulujemy wszystkim wyróżnionym podczas IX Turnieju Kameralnego w 3 odsłonach. Lista z wynikami jest dostępna TUTAJ. Zachęcamy również do zapoznania się z punktacją grupy A i grupy B.

Dyplomy nieodebrane podczas wręczenia nagród zostaną wysłane pocztą na adresy uczelni reprezentowanych przez Laureatów.

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do zapoznania się z Programem IX Turnieju Kameralnego w 3 odsłonach. Program jest dostępny TUTAJ. Program jest już wydrukowany i dokonywanie zmian nie jest możliwe.

Szanowni Państwo,

Informujemy, że każdy zespół otrzyma salę do rozegrania na godzinę przed występem.

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem prób akustycznych (klik). Jednocześnie informujemy, że w godzinach wieczornych odbywa się strojenie fortepianu i żadne próby akustyczne nie są możliwe.

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem IX Turnieju Kameralnego w 3 odsłonach. Zrobiliśmy wszystko, żeby spełnić Państwa prośby, które nadeszły wraz ze zgłoszeniami. Harmonogram jest dostępny TUTAJ. Jednocześnie przypominamy, że nie będziemy przyjmować próśb dotyczących zmian w planie przesłuchań.

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do zapoznania się z listą uczestników IX Turnieju Kameralnego w 3 odsłonach. Lista jest dostępna tutaj.

Szanowni Państwo,

dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie przypominamy, że (zgodnie z regulaminem) harmonogram Turnieju pojawi się na stronie internetowej najpóźniej 6 kwietnia 2022. Zachęcamy do regularnego sprawdzania aktualności na naszej stronie.

Szanowni Państwo,

Zgodnie z regulaminem Turnieju, ewentualne prośby dotyczące terminu wykonania można przesyłać do 20 marca. Późniejsze zgłoszenia nie będą brane pod uwagę. Jednocześnie przypominamy, że dołożymy wszelkich starań, żeby spełnić Państwa prośby, ale nie możemy tego zagwarantować.

Szanowni Państwo,

Przypominamy, że termin zgłoszeń na IX Turniej Kameralny upływa 20 marca 2022. Zgłoszenia należy przesyłać na adres turniej@amfn.pl .